Leading Manufacturer of ms water cooled scroll chiller and scroll chiller from Mumbai.
₹ 360000 / Piece Get Latest Price
| Material | MS |
| Type | Scroll Chiller |
| Power | 50W |
| Cooling Capacity | 600 Litre/Hour |
| Usage | Residential Use |
| Compressor Type | Screw |
| Surface Treatment | Paint Coated |
| Warranty | 1 Year |
| Frequency Hz | 60 Hz |
| Phase | 3 Phase |
| Voltage | 380V |
| Tonnage | 12 Ton |
Sushant Patil (Director)
Foreman Industries
N/A, Motiram Keny House, 1st Lane Greater Mumbai, Navghar Pada
Mulund East, Mumbai - 400081, Maharashtra, India