Our range of products include 240v air cooled condenser.
₹ 100000 / Piece Get Latest Price
| Body Material | Mild Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Number Of Fans | 1 |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 240V |
| Condenser Application | Refrigeration |
| Fan Speed | 300 RPM |
| Material | MS |
| Surface Treatment | Paint Coated |
| Power Source | Electric |
| Power | 20W |
Minimum order quantity: 2 Piece
Sushant Patil (Director)
Foreman Industries
N/A, Motiram Keny House, 1st Lane Greater Mumbai, Navghar Pada
Mulund East, Mumbai - 400081, Maharashtra, India